رویداد

نام انتشارات
نویسنده/مترجم
خلاصه
نام کتاب
تصویر کتاب
انتشارات دانشگاه ارومیه
دکتر اصغر توفیقی

كتاب عملكرد دستگاه غدد درون ريز در فعاليت بدني با تاكيد بر جنبه هاي عصبي ـ رواني يكي از كتاب­هاي درسي جامع در ارتباط با عملكرد غدد درون ريز با رويكرد نروفيزيولوژي مي­باشد. اين كتاب شامل اصول بنيادي دستگاه غدد درون ريز ، ماركرهاي مورد نظر و ديدگاه­هاي محققان برجسته در اين زمينه مي­باشد. كتاب مورد نظر كتاب مرجع  و بين رشته­اي بوده و براي دانشجويان رشته­ي علوم ورزشي در مقطع كارشناسي ارشد و دكتري در گرايش هاي فيزيولوژي ورزشي و يادگيري حركتي مفيد مي­باشد. 

عملكرد دستگاه غدد درون ريز در فعاليت بدني
انتشارات حتمي
دکتر اصغر توفیقی

كتاب انتشار يافته آخرين ويرايش از مجموعه كتب فيزيولوژي و تغذيه ورزشي است كه بر مبناي خلاصه­ي دروس و تاكيد بر نكات مهم و كليدي  فيزيولوژي وتغذيه ورزشي جمع آوري شده است. كتاب مذكور از مجموعه كتب مرجع در زمينه هاي فيزيولوژي ورزشي و تغذيه ورزشي گردآوري شده است و به عنوان كتابي مرجع براي دانشجويان رشته­ي علوم ورزشي گرايش فيزيولوژي ورزشي در دوره هاي كارشناسي و كارشناسي ارشد مورد استفاده قرار مي­گيرد.

فيزيولوژي و تغذيه ورزشي
بامداد کتاب، نشر ورزشی
دکتر سید محمد کاشف

محتوای این کتاب با صراحت و سادگی تهیه گردیده تا در کنار راهنمایی اساتید محترم رشته علوم ورزشی در دانشگاه های سراسر کشور ،به عنوان یاری مهربان بتواند دانشجویان گرامی را در مراحل مختلف انجام کارهای تحقیقی و نگارش پایان نامه و رساله یاری رساند . کتاب روش های تحقیق در و علوم ورزشی با اتکا و استناد به سرفصل های مصوب این درس و در دوازه فصل تدوین گردیده است.

روش های تحقیق درعلوم ورزشی
انتشارات مبتکران
دکتر سید محمد کاشف

در این کتاب سعی کردیم باارائه گزارش مختصری از فعالیت های تعدادی از باشگاهها ی ورزشی برتر و معتبر ایران و جهان،ضمن مهیا ساختن زمینه مناسب  برای مقایسه آنها با یکدیگر ،زمینه آشنایی با زوایای مختلف اداری و مالی و ورزشی باشگاه های بزرگ را برای خوانندگان گرامی فراهم شود.

باشگاه های فوتبال برتر ایران و جهان
موسسه کتاب همراه
دکتر سید محمد کاشف

آناتومی ستون فقرات و اصول حرکتی محافظت از آن از جمله مطالب کتاب است که با بیان ساده برای عموم نوشته شده است. در فصل دوم علل اختلالات وضعیتی ستون فقرات به رشته تحریر در آمده و فصل سوم به حرکات ورزشی مناسب برای حرکت درمانی و حرکات اصلاحی اختلالات ستون فقرات پرداخته است. در فصل چهار کتاب 4 نسخه ورزشی درمانی برای چهار عارضه ستون مهره ها تشریح و توضیح داده شده است.

ورزش درمانی ستون فقرات
انتشارات مبتکران
دکتر سید محمد کاشف

بررسی اهمیت و ضرورت اوقات فراغت در شکل گیری سکب زندگی افراد جامعه، تعاریف و دیدگاه‌های متفاوت از اوقات فراغت، انواع بازی‌های بدون وسیله با وسیله، انواع ورزش‌ها و ... ، افراط‌ها و سرمایه گذاری‌های مناسب داخلی و خارجی جهت ایجاد جاذبه.

مدیریت اوقات فراغت و تفریحات سالم

Pages

مرکز کامپیوتر دانشکده علوم ورزشی

 

___________________________________________________________________________

    • آمار بازدید:  امروز:27  این هفته:1454  این ماه:6875  امسال:66588